Kryefjala Logo

Bëni kujdes nga këto shenja!Mund të bini prè e tyre

28 Mars, 2022 | 3:45 pm

1/Peshqit-Të njohur për anën e tyre romantike dhe të ndjeshme, Peshqit nuk janë gjë tjetër veçse qingj që pi në dy nëna.

Nëse gjërat nuk u shkojnë ashtu siç duan, janë të gatshëm t’i vënë flakën gjithçkaje dhe t’i bëjnë keq kujtdo që u del përpara.
Janë shumë manipulues!

2/Akrepi-Tmerrësisht xheloz dhe dashakeq sidomos kur dikujt i ecin gjërat më mirë se atij.
Në fillim shfaqet miqësor dhe i dashur por pastaj është komplet e kundërta.

Akrepi është tinëzar dhe i fut shkopinjtë nën rrota atyre që i sheh si kundërshtarë.
Mos harroni se nuk e ka aspak problem t’ju bëjë keq!

Të ngjashme