Kryefjala Logo

Astrologu Paplo Fox thotë:Lexoni dhe pastaj, si gjithmonë, kontrolloni!

11 Janar, 2024 | 8:29 am

Dashi-Forcë dhe guxim, ju keni një qiell shumë të rëndësishëm dhe në këtë periudhë ka perspektiva të mëdha për të ardhmen. Nëse jeni të lodhur nga ajo që bëni, kërkoni alternativa tani, edhe në dashuri së shpejti do t’ju duhet të merrni vendime të rëndësishme.

Demi-Ditë produktive. Nëse ka probleme në vendin e punës që duhet të zgjidhen, flisni. Ky Jupiter në shenjën tuaj mund të tregojë se keni nevojë për ndërhyrjen e një eksperti për të zgjidhur situatat më të ngatërruara. Kujdes nga mbivendosja që mund të shkaktojë gabime.

Binjakët-Nuk është koha më e mirë për dashuri, ata që kanë një histori të ndërlikuar mund të vendosin të tërhiqen ose të lënë pak kohë të kalojë përpara se të vendosin. Kjo Afërdita e kundërt mund të sjellë edhe disa probleme me familjarët, disa prej jush janë të shpërqendruar dhe puna shpërblehet.

Gaforrja-Shfrytëzoje këtë janar për të kalibruar situatat, për të vënë në shënjestër, për t’u vendosur, sepse nga mesi i shkurtit e në vazhdim do të keni një qiell shumë të bukur. Nëse keni nisur një projekt, qoftë për punë apo dashuri, duket se nuk po ecën mirë, është koha të kuptoni se si ta rregulloni.

Luani-Pas një krize dashurie, apo një momenti lodhjeje, emocione të reja po vijnë tashmë në muajt e fundit të 2023, por nuk janë të sigurta. Unë i gjej ata që, pas mbylljes së një historie, tani po përjetojnë përvoja të reja veçanërisht në ekuilibër: nevojitet shumë qartësi, përndryshe rrezikoni të bëni gabime.

Virgjëresha-Ka nga ata që kanë qenë të sëmurë, nga ata që kanë pasur një moment të errësirës kohët e fundit, por pas këtij momenti ndalimi tani po fillojmë përsëri. Kundër jush është Saturni por ju e keni edhe Jupiterin në favor, nëse kohët e fundit ka pasur një moment bllokimi, shikoni anën pozitive: ju ka detyruar të ndryshoni diçka në jetën tuaj.

Peshorja-Këto janë ditë shumë interesante për ju, veçanërisht ju keni planetë të bukur të dielën. Nëse doni të hiqni qafe një barrë ose dëshironi të afroheni më shumë me personin që ju pëlqen, dijeni se e diela do të jetë dita e duhur për ta bërë atë. Nëse një marrëdhënie ka pësuar rënie në javën e fundit të dhjetorit, jini të kujdesshëm sepse çështjet do të kthehen në shtëpi.

Akrepi-Kjo periudhë flet për dashurinë, ndoshta ju ka ndodhur të thoni diçka për të cilën jeni penduar kohët e fundit dhe tani duhet ta kompensoni atë. Shumë prej jush ndjejnë nevojën për të ndryshuar, edhe në punë, pak nga pak do të keni disa rezultate më shumë, edhe për ata që duhet të balancojnë llogaritë, por shmangin provokimet.

Shigjetari-Të kesh Venusin në shenjën tënde zbulon një sharm të madh, kështu që në këtë moment ka shumë njerëz që të shikojnë me interes dhe admirim, por mund të zbulojë edhe një dëshirë të re për liri, ndoshta edhe ju e keni kuptuar që janë edhe ata që keni pranë. xheloz, dhe ju mund të dëshironi më shumë hapësirë ​​tani.

Bricjapi-Ky qiell është i bukur për ju dhe do të jetë edhe më i mirë në fund të janarit. Në veçanti në fundjavën e fundit të muajit do të keni planetë shumë të fortë që ju mbështesin, ndaj nëse keni nevojë të rregulloni diçka në dashuri apo në punë, ajo pjesë e janarit do të jetë ideale. Tani për tani ju ftoj të kujdeseni për veten, qoftë edhe fizikisht, sepse shpesh fokusoheni në punë deri në atë pikë sa të neglizhoni veten dhe kjo nuk është mirë.

Ujori-Edhe kur jeni të lodhur, sigurisht që nuk jeni tipi për të fjetur: akuariumet e racës së pastër kanë gjithmonë diku për të shkuar, diçka për të bërë, njerëz për të takuar, por ju lutemi mos e lodhni veten këto ditë.

Peshqit-Ju jeni duke përjetuar ditë në lëvizje, ndoshta diçka nuk po funksionon në marrëdhëniet tuaja për momentin, por ndoshta është më mirë të shmangni konfliktet tani, kështu që nëse ka diçka që nuk shkon në vend që të thoni mjaft, prisni kohë më të mira që do të vijnë. së shpejti.

Të ngjashme