Kryefjala Logo

Astrologu Paolo Fox sjell parashikimin e yjeve në këtë ditë të shtune

16 Korrik, 2022 | 11:57 am

Dashi-Ju keni përjetuar disa momente pasigurie në dashuri, por tani gjërat kanë filluar të përmirësohen dhe fundjava do të sjellë shumë surpriza. Bëni një pushim në punë edhe sepse nga e hëna do të ketë shumë punë.

Demi-Hëna është në anën tuaj, kështu që është një kohë e mirë për ndjenja. Në punë, mos kini frikë të ndani idetë tuaja me shefin.

Binjakët-Keni pasur një javë stresuese, por tani më në fund do të jeni në gjendje të relaksoheni pak. Qëndroni larg njerëzve negativë në punë.

Gaforrja-Hapi i parë për t’u përmirësuar është të pranoni gabimet tuaja, kështu që filloni qoftë edhe duke kërkuar falje. Përgjigjet e mira vijnë në punë.

Luani-Falë vendosmërisë suaj do të jeni në gjendje të shkoni larg. Megjithatë, mos e neglizhoni dashurinë, pasi partneri juaj mund të ndikohet nga mungesa juaj.

Virgjëresha-Mund të merrni përgjigje të bukura dashurie këtë fundjavë. Dhe në çështjet e zemrës mos e lini veten të ndikoheni nga të tjerët, zgjidhni sipas asaj që dëshironi.

Peshorja-Dashuria rikthehet protagoniste e jetës suaj dhe po gjeni edhe një ekuilibër të bukur mes jetës private dhe asaj profesionale. Ka shumë përgjegjësi në punë, por mbani larg stresin.

Akrepi-Mos u mbyllni në shtëpi sepse jashtë është personi i duhur për ju. Në punë lodhja është e madhe por pushimi juaj i merituar do të vijë së shpejti.

Shigjetari-Po e shijoni këtë moment pushimi në mënyrën më të mirë të mundshme dhe me personin që ju bën zemrën të rrahë më shpejt. Në punë do të arrini rezultate të shkëlqyera.

Bricjapi-Është më mirë të pushoni nga puna për t’iu përkushtuar pak më shumë jetës private. Fundjava do jetë e shkujdesur dhe argëtuese ndaj shijoni të gjitha.

Ujori-Mund të ketë probleme familjare, por asgjë shumë serioze. Në punë, periudha është sa stresuese dhe stimuluese.

Peshqit-Në periudhën e fundit keni treguar guxim dhe forcë të madhe në kryerjen e zgjedhjeve tuaja kundër gjithçkaje dhe të gjithëve. Vazhdoni kështu dhe mos kini frikë nga asgjë më.

Të ngjashme