Kryefjala Logo

Astrologu Paolo Fox sjell parashikimet e datës 22 nëntor

22 Nëntor, 2023 | 9:50 am

Dashi-Perspektivat për të ardhmen e afërt janë shumë interesante. Vetëm dashuria mund të jetë pikëpyetje por kjo varet nga fakti se kohët e fundit keni qenë të zënë me shumë gjëra. Me diellin e favorshëm do të kapërcehen edhe sfidat e punës.

Demi-Duhet të përballeni me disa probleme të vogla në lidhje me shtëpinë dhe paratë. Gjatë muajve të fundit, dhe veçanërisht që nga qershori, disa tensione kanë qenë të dukshme. Në dashuri është më mirë të flisni tani dhe të mos shtyni asgjë deri në dhjetor.

Binjakët-Ky qiell ofron mundësinë për të përballuar disa probleme të mbetura të pazgjidhura prej disa kohësh edhe nëse ky fund nëntori dhe fillimi i dhjetorit sjellin disa kundërshtime. Ka disa konflikte me ata që ju rrethojnë dhe gjithashtu mund të ndodhë që jo të gjithë të jenë dakord me idetë tuaja. Pavarësisht kësaj, qielli është shumë interesant për dashurinë.

Gaforrja-E mërkurë interesante me hënën në aspekt të mirë. Vetëm kushtojini vëmendje disa mosmarrëveshjeve në familje ose me të afërmit. Mundohuni të zgjidhni gjithçka menjëherë. Nëse në dashuri lind ndonjë konflikt, përpiquni të ngecni sepse nga dhjetori Afërdita do jetë sërish e favorshme.

Luani-Kjo është një ditë interesante që përfshihet në një periudhë shumë të fortë për ju. Pjesa e parë e dhjetorit do të jetë e rëndësishme për ju. Rreziku i vetëm është ta teproni dhe t’i merrni gjërat paksa shumë kokë më kokë. Përqendrohuni në burimet më të mëdha që keni. Do të ketë një fitore të madhe.

Virgjëresha-Ju e gjeni veten në një situatë të vështirë. Ka shumë gjëra për të bërë, por duket se nuk kemi trup që t’i bëjmë ato në mënyrën më të mirë të mundshme. Mbërrijmë në mbrëmje shumë të lodhur. Shmangni edhe komplikimet dhe mbi të gjitha në marrëdhëniet me të tjerët.

Peshorja-Ky është një qiell rikuperimi pas një vere të rëndë. Ju gjeni energji dhe gjithashtu dashuri. Në fund të fundit, Peshorja nga natyra ka nevojë për një shpatull dhe dikë që t’i japë dashurinë e tyre.

Akrepi-Një javë e veçantë sepse në momente të caktuara do të ndiheni pak të jashtëzakonshëm. Distancohuni nga fundjava nëse ka mosmarrëveshje dashurie apo pune. Jini të kujdesshëm në gjykimet tuaja dhe mos e mbingarkoni veten.

Shigjetari-Ky është një qiell që shpërblen me diellin në shenjë. Ndoshta do të jetë një ditë e lodhshme për shkak të hënës disonante, por duke parë qiellin e përgjithshëm ky është një moment i madh fuqie. Ju jeni protagonistët absolutë jo vetëm të këtij qielli, por edhe të atij të vitit 2024. Dashuria mund të bëhet sërish protagoniste.

Bricjapi-Jeni gjithmonë të zënë, është sikur jeta juaj të ishte një kërcim me pengesë, por ju pëlqen kjo ndjenjë kështu që e bëni vetëm. Duhet të bëni plane të sakta për të arritur më të mirën. Dashuria pëson një ndalesë të vogël, por përpiqu të rindezësh flakën.

Ujori-Më në fund jeni në një gjendje rikuperimi me një diell të favorshëm dhe një hënë që aktivizohet sërish, një projekt është rikuperuar dhe është gjithashtu një horoskop i rëndësishëm për çiftet, veçanërisht nëse ka pasur probleme.

Peshqit-Sot jeni pak të trullosur. Ndoshta disa projekte kanë dalë jashtë kontrollit ose ka pasur një moment dekurajimi. Kjo është një periudhë ku duhet të përpiqeni të kufizoni stresin. Marrëdhëniet që krijohen tani janë të rëndësishme.

Të ngjashme