Kryefjala Logo

Astrologu Paolo Fox shuan çdo dyshim për shenjën tuaj

14 Dhjetor, 2022 | 10:17 am

Dashi-Qielli sjell lajme të mira në planin e dashurisë, problemet do gjejnë zgjidhje dhe qetësia vjen në çift.
Në punë gjithçka po shkon mirë dhe do ketë lajme të vogla por të rëndësishme.

Demi-Në dashuri është më mirë të lësh të shkojë dhe të mos mbyllesh në vetvete.
Lajmet e mira vijnë në punë me fundin e muajit, tani për tani duhet të kemi durim.

Binjakët-Nëse ka pasur zhgënjime në dashuri do të ishte më mirë të ecni përpara dhe të shikonit të ardhmen me besim.
Në punë është një kohë e mirë për të bërë kërkesa.

Gaforrja-Në dashuri nuk duhet të humbisni besimin tek njëri-tjetri dhe në punë filloni të prisni pak më shumë nga shefat tuaj.

Luani-Në dashuri duhet të bëni zgjedhje dhe të vendosni se cilën marrëdhënie të ndiqni.
Jeni shumë të zënë në punë por duhet të vazhdoni me këtë ritëm.

Virgjëresha-Në dashuri duhet të filloni të shijoni këtë moment qetësie.
Në punë është më mirë të ruani qetësinë dhe të mos jeni në ankth.

Peshorja-Në dashuri duhet të rrezikoni pak më shumë dhe në punë është një moment i mirë për të bërë një hap cilësor.

Akrepi-Në dashuri nëse nuk jeni të lumtur, largohuni nga personi që ju bën të vuani.
Në punë ka disa pengesa të vogla por do të gjeni një mënyrë për t’i kapërcyer.

Shigjetari-Në dashuri është një moment qetësie dhe duhet t’i shijoni të gjitha.
Në punë duhet pak më shumë durim nëse ende nuk jeni të kënaqur me vendin ku jeni.

Bricjapi-Një vendim i rëndësishëm duhet marrë në dashuri, por edhe në punë.
Është koha të filloni të mendoni me kokën tuaj dhe jo vetëm me zemrën tuaj.

Ujori-Në dashuri do të ishte më mirë të shmangni konfliktet sot, përpiquni të qëndroni të qetë.
Në punë punoni shumë, por mos e teproni.

Peshqit-Përpiquni të jeni më të qetë në dashuri dhe gjithashtu më të disponueshëm ndaj partnerit tuaj.
Mos u nxitoni në punë sepse stresi nuk të çon askund.

Të ngjashme