Kryefjala Logo

Astrologu Paolo Fox shkruan sot flet shkurt

2 vite më parë

Dashi-Nuk mund të humbisni kohë me gjëra që mund të marrin për kot pa dijeninë tuaj.
Jini gjithmonë një hapa para njerëzve që duan t’ju dëmtojnë.

Demi-Erdhi momenti yt sepse shumë njerëz po pëlqejnë idetë tuaja dhe duan vëmëndjen tuaj patjetër.Shfrytëzoheni!

Binjakët-Keni në mendjen tuaj vetëm paratë dhe kujdes me shpenzimet.
Ju presin kohë të vështira ndaj jini vigjilent.

Gaforrja-Keni tension brënda vetes dhe po mblidhni shumë stres.Qetësohuni.Mos lejoni që mendimet negative të jenë më të forta sesa ju.

Luani-Mos u ndjeni me faj nëse ndiheni krenarë për veten.Ju keni keni punuar shumë për suksesin tuaj të merituar.

Virgjëresha-Keni energji mjaftueshëm për të ndryshuar diçka sot.
Mos e lodhni veten për asgjë tjetër por shijoni qetësinë e munguar.

Peshorja-Aftësia që keni për të vlerësuar gjërat më të vogla në jetë do ju ndihmojë të shkoni shumë larg.Komplimenta

Akrepi-Besimi juaj do të rikthehet me një zhvillim të papritur gjatë ditës.
Kur të ndodhë do të ndiheni mjaft të liruar psikologjikisht.

Shigjetari-Dashuroni një person komplet të kundërt nga ju dhe pasioni nuk mungon por ka dhe shumë konflikte prandaj mendohuni mirë për të ardhmen me të.

Bricjapi-Do mundoheni me gjithë zemër të përballoni gjithë zell ndryshimin që po ju vjen.
Jeni mësuar ti çoni gjërat deri në fund.

Ujori-Dëgjoni zërin brenda vetes sot dhe kuptoni ndërthurjen emocionale në gjërat që ju rrethojnë,vetëm kështu do merrni përgjigje nga universi.

Peshqit-Energjia rreth jush është më në fund pozitive prandaj gjeni kohë për një mbrëmje të qetë dhe të këndshme me njerëz që beson.
Keni kohë që nuk kënaqeni.

Të ngjashme