Kryefjala Logo

Astrologu Paolo Fox për yjet : Beso dhe kontrollo

1 vit më parë

Dashi-Kujdes nga disa polemika dashurie sot dhe në punë dëshira për t’u përfshirë është e madhe. Bëhuni gati sepse do të keni shumë mundësi për të bërë një hap të madh.

Demi-E bukur kjo ditë për dashurinë dhe nëse sapo keni takuar dikë interesant, atëherë dilni përpara. Në punë duhet të rivlerësoni prioritetet tuaja.

Binjakët-Jeni pak të hutuar në dashuri, por do t’ju duhet të bëni një zgjedhje mes dy personave sa më shpejt. Në punë kujdes nga problemet e mundshme me shefat.

Gaforrja-Në dashuri është një kohë e mirë, kështu që mos mendoni për të kaluarën por shikoni përpara. Në punë ka lajme të mira dhe gjithashtu disa mundësi interesante.

Luani-Ky qiell është i bukur për dashuri dhe ata që janë në çift prej kohësh mund të fillojnë të mendojnë për një hap të rëndësishëm për të ardhmen. Në punë ka pak lodhje për shkak të projekteve të shumta.

Virgjëresha-Në dashuri mjaft më me humorin e keq dhe mendimet negative, përpiquni të dilni me dikë të ri dhe shijoni momentin. Në punë, është koha për të bërë zërin tuaj të dëgjohet

Peshorja-Ju dëshironi pak më shumë siguri në dashuri, por duket se partneri juaj është gjithmonë larg. Në punë ka mundësi të shkëlqyera për profesionistët e lirë.

Akrepi-Ju keni një dëshirë të madhe për të dashuruar sot dhe sharmi juaj është në qiell. Në punë po të bëni lëvizjen e duhur, do të merrni kënaqësi dhe merita të mëdha.

Shigjetari-Kjo ditë është një ditë perfekte për të takuar njerëz të rinj, por bëjeni të qartë se nuk dëshironi asgjë serioze për momentin. Në punë nëse jeni me pushime, do të mund të riktheheni në lojë që në javën që vjen.

Bricjapi-Në dashuri jeni pak të lodhur duke marrë zhgënjime, por duhet të ndryshoni vetë qëndrimin tuaj. Në punë vijnë për ju kontakte të reja.

Ujori-Parajsa është e mirë për dashurinë dhe beqarët mund të gjejnë dikë të ri. Në punë, mos kini frikë të tregoni idetë tuaja fituese.

Peshqit-Mund të rivlerësoni një miqësi dhe ta ktheni atë në diçka më shumë. Në punë fillon epoka e ngjitjes suaj dhe do të vijnë të gjitha përgjigjet që kërkonit.

Të ngjashme