Kryefjala Logo

Astrologu Paolo Fox në parashikimin e horoskopit për ditën e sotme

25 Gusht, 2022 | 11:03 am

Dashi-Sot jeni pak poshtë nga pikëpamja emocionale, shtyni diskutimet me partnerin për nesër. Jeni të lodhur në punë, mos e mundoni veten.

Demi-Lajme të mira në dashuri, do të kaloni një ditë përrallore me partnerin. Por, nuk është koha për të menduar për punën, jepini vetes një pushim të merituar

Binjakët-Dashuria premton të jetë e zymtë në këtë ditë ndaj më mirë të qëndroni vetëm për pak kohë.
Përqendrohuni në punën tuaj, ka perspektiva të shkëlqyera fitimi për ju.

Gaforrja-Sot përpiquni të jeni pak të kujdesshëm.
Nëse jeni çift dita premton të jetë e tensionuar.
Për punë edhe disa ditë dhe mund të keni mundësi të mëdha!

Luani-Është koha juaj dhe nëse jeni vetëm, ky është momenti i duhur të takoni shpirtin tuaj binjak.
Edhe ambienti i punës është pozitiv, disa projekte do të konkretizohen

Virgjëresha-Një humor i luhatshëm nuk do t’ju lejojë të jetoni një marrëdhënie të qetë në çift por prisni ditë më të mira. Në punë gjithçka po shkon si duhet

Peshorja-Ju po përjetoni një moment stabiliteti me dashurinë tuaj.
Shumë projekte në kokën tuaj për punë ndaj zgjidhni mirë .

Akrepi-Në dashuri inati mund t’ju bëjë të bëni disa gabime kështu që merreni me qetësi.
Puna vazhdon me shpejtësi të plotë,vazhdo me këtë ritëm.

Shigjetari-Në dashuri bëni kujdes nga zgjedhjet e gabuara se mund të bini në një kurth.
Edhe në punë kohë më të mira do të vijnë së shpejti

Bricjapi-Kokëfortë edhe në dashuri të lindurit e kësaj shenje që duhet të jenë më fleksibël me partnerin nëse duan të shmangin zënkat.
Në punë mos bëni plane.

Ujori-Po shijoni pushimet tuaja verore por kujdes se mund të humbisni dashurinë. Ende vendime të rëndësishme për të marrë për punën që nuk po gjen rehat.

Peshqit-Nuk është koha për të menduar për dashurinë ndaj bëni durim.
Shumë punë dhe mundësi të mëdha do hidhen në lojë për ju.

Të ngjashme