Kryefjala Logo

Astrologu Paolo Fox ka fituar besimin e ndjekësve të tij dhe ju fton në parashikimet e sotme

5 muaj më parë

Dashi-Hëna është në një aspekt të mirë dhe e diela do të jetë në shenjën tuaj, kështu që një energji e mirë rikthehet dhe një dëshirë e madhe për të luftuar këdo që ju vjen kundër. Jeni të sigurt në vetvete dhe disa mund t’ju konsiderojnë shumë të guximshëm, por mos u shqetësoni shumë për mendimet e të tjerëve. Ndjenjat kthehen më të gjalla se kurrë.

Demi-Kini kujdes sot pasi hëna është disonante dhe mund të sjellë disa trazira. Jupiteri sjell revolucione në punë dhe disa probleme me taksat dhe shpenzimet. Edhe në lidhje me ndjenjat ka konfuzion.

Binjakët-Sot hëna është në trinë, pra në aspekt të mirë. Mos shtyni asgjë, përballuni me problemet menjëherë sepse ditët në vijim do të jenë paksa konfuze. Në marrëdhëniet e oksiduara të dashurisë ka disa paqartësi.

Gaforrja-Keni ditë të rëndësishme përpara jush me një hënë të favorshme. Dashuria është sërish protagoniste dhe më në fund ndiheni sërish të kënaqur me punën tuaj. Planifikoni diçka të këndshme me partnerin tuaj në 48 orët e ardhshme.

Luani-Nuk është gjithmonë e lehtë të jesh në gjendje të bësh gjithçka që ke në mendje. Hëna e kundërt shkakton pak shqetësim, por për fat keni shumë njerëz që ju duan pranë jush. Në dashuri jeni në kreshtën e valës.

Virgjëreshat-Prisni një ditë paksa të pakëndshme. Dhe gjithashtu të premten dhe të shtunën do të ketë probleme për t’u përballur. Në punë ka nevojë për diplomaci dhe në dashuri ka disa huti.

Peshorja-Ka ardhur koha të mendoni për një jetë të re dhe të revolucionarizoni projektet tuaja me disa lajme. Në fund të fundit, ankthi dhe zemërimi shndërrohen më së miri në diçka pozitive. Kjo është koha e përsosur për të hequr dorë nga një barrë dhe për të ecur përpara. Takimet e preferuara.

Akrepi-Sot ka shumë tension në ajër. Këshilla është të mos bëni shumë dhe të mos provokoni debate me të tjerët. Mësoni t’i lini gjërat t’ju rrëshqasin më shumë. 7 dhe 8 do të jenë ditë më të mira.

Shigjetari-Të bukura këto ditë për të jetuar dashurinë në maksimum. Një miqësi mund të kthehet në diçka më shumë dhe një dëshirë e fortë për të dashur ju kthehet. Lajmet vijnë në punë.

Bricjapi-Të bukura këto ditë për t’jua rikthyer jetën me projekte të reja. Nga data 11 Mërkuri nuk do të jetë më përballë kështu që do të arrini të hiqni qafe shumë peshë. Duajini ndjenjat.

Ujori-Kjo ditë do t’ju shohë të pyesni shumë gjëra. Hëna është në shenjën tuaj kështu që ka energji elektrike të fortë në ajër. Koka juaj është në re, por një gjë është e sigurt, keni një dëshirë të madhe për të sfiduar fatin. Për ndjenjat është një periudhë që flet për marrëdhënie me kohë të pjesshme.

Peshqit-Hëna do të prekë shenjën tuaj në 48 orët e ardhshme, kështu që planifikoni diçka të këndshme mes të premtes dhe të shtunës. Është një qiell që sjell kënaqësi por edhe përgjegjësi. Në dashuri mos u izoloni dhe nëse jeni beqarë besoni sërish në ndjenja.

Të ngjashme