Kryefjala Logo

Astrologu Paolo Fox ju uron një javë të mbarë me këto parashikime

12 Shtator, 2022 | 10:48 am

Dashi-Kjo hënë e bukur ju shtyn të jeni më të dashur dhe të ëmbël me partnerin tuaj. Angazhime të rëndësishme dhe të kënaqshme do të vijnë së shpejti në punë.

Demi-Bëj kujdes nga disa probleme me Peshoren edhe pse qielli mbron ndjenjat tuaja.
Në punë vjen një rikuperim i mirë por gjithmonë hap pas hapi.

Binjakët-Hëna ju ndihmon të takoni njerëz të rinj nëse jeni beqarë ose sqaroni çështje të pazgjidhura dashurie.
Kujdes në punë me kolegët që bëjnë si miq.

Gaforrja-Sot mund të ndiheni pak të dyshimtë në dashuri dhe në punë pasi hëna nuk ju ndihmon për të zgjidhur çështjet e pazgjidhura.

Luani-Nëse është dikush që ju intereson mos e humbni rastin të hidheni dhe të për të.
Një vendosmëri dhe dëshirë e madhe për të bërë rikthehet në punë.

Vorgjëresha-Kjo ditë është ideale për të përjetuar emocionet në maksimum.
Në punë ka shumë angazhime por me organizim do arrini të zgjidhni gjithçka.

Peshorja-Bëni kujdes nga kjo hënë e kundërt që sjell disa grindje në dashuri. Në punë harroni muhabetet me kolegët por vazhdoni rrugën tuaj.

Akrepi-Ka ardhur koha t’i përkushtoheni më shumë dashurisë dhe jetës tuaj private.
Në punë keni shumë ide të bukura ndaj shfrytëzojini ato.

Shigjetari-Bëni kujdes në dashuri sepse yjet janë paksa të komplikuar dhe mund t’ju shkaktojnë humor të keq.
Në punë dita është interesante dhe hëna ndihmon për të bërë më shumë.

Bricjapi-Në dashuri fillon një rikuperim i mirë dhe së shpejti do të arrini të zgjidhni edhe situatën tuaj të pasigurt të punës.

Ujori-Kjo ditë sjell mundësi të bukura për të përjetuar emocione të forta dhe në punë prisni disa ndryshime të shumë kërkuara.

Peshqit-Në dashuri paqja po kthehet por nëse lidhja juaj nuk është shumë solide problemet nuk do të zhduken.
Në punë nëse nuk jeni të kënaqur me kolegët dhe ambientin ku ndodheni filloni të kërkoni diçka tjetër.

Të ngjashme