Astrologu Paolo Fox ju tregon se si yjet do të ndikojnë në rrjedhën e ditës suaj

2 muaj më parë

Dashi-Me Venusin afër mund të ketë probleme në jetën private.
Ka disa pavendosmëri për hapat e ardhshëm, por shumë shpejt do të kuptoni se çfarë të bëni me jetën tuaj profesionale.

Demi-Me fat beqarët që mund të bëjnë takime shumë interesante.
Jeni plot ide në punë dhe ka ardhur koha t’u tregoni të gjithëve se çfarë vleni.

Binjakët-Në dashuri ka pak nervozizëm dhe pavendosmëri.
Në punë, është koha të kuptoni se cilat janë prioritetet tuaja.

Gaforrja-Kjo ditë fillon paksa ngadalë për ndjenjat por dalëngadalë do të përmirësohet.
Në punë ka shumë angazhime, por nëse ndiheni të mbingarkuar kërkoni ndihmë.

Luani-Ditë e bukur për dashurinë madje edhe beqarët do gjejnë shumë mundësi për të njohur njerëz të rinj.
Në punë mund t’ju duhet të përballeni me disa dokumente të pazgjidhura.

Virgjëresha-Në dashuri është më mirë të mos e shtyni shumë litarin dhe në punë është më mirë të kuptoni se çfarë dëshironi përpara se të nënshkruani një marrëveshje.

Peshorja-Kjo ditë mund të dhurojë emocione të bukura, sidomos paradite.
Në punë mund t’ju duhet të rishikoni kontratat.

Akrepi-Në dashuri është më mirë të mos jeni shumë kërkues me partnerin tuaj, ai mund të lodhet.
Në punë keni nevojë për më shumë garanci.

Shigjetari-Ditë e bukur për ndjenjat, keni gjetur një ekuilibër të bukur në dashuri.
Në punë keni shumë ide fituese.

Bricjapi-Yjet flasin për takime të reja interesante, mos u ndalni.
Në punë keni një dëshirë të madhe për të bërë, përpiquni të zgjidhni vetëm projektin e duhur për t’u impenjuar.

Ujori-Dashuria shkëlqen sërish në jetën tuaj dhe në punë keni një dëshirë të madhe për ndryshim, së shpejti do të mund të gjeni mundësi të reja.

Peshqit-Nëse jeni akoma beqar, shikoni përreth dhe në punë është më mirë të bëni gjithçka me qetësi pa vonuar nga afatet me një mal me gjëra për të bërë.

Të ngjashme