Kryefjala Logo

Astrologu Paolo Fox është gati me parashikimet.Po ju?

21 Tetor, 2023 | 10:10 am

Dashi-Dashi i dashur, nëse ka dikë që ju pëlqen, përpiquni t’i jepni hapësirë ​​në këtë ditë. Jeni pak të shqetësuar dhe çështjet para dhe familjare mbeten të hapura por gjithçka do zgjidhet.

Demi-Afërdita është në një aspekt të shkëlqyer dhe disa situata dashurie të bllokuara prej disa kohësh janë sqaruar. Mund të keni takime të rëndësishme nëse keni disa kohë vetëm dhe, edhe nëse do të ketë komente dramatike dashurie, do të dilni mirë prej saj.

Binjakët-Kjo është një ditë shumë interesante për kontakte dhe nga fundi i muajit do t’i riktheheni vendosjes së ndjenjave në qendër të jetës tuaj. Puna? Duhet të menaxhohet me vendosmëri.

Gaforrja-Fundi i muajit risjell dashurinë në jetën tuaj. Afërdita është në një tranzit interesant dhe dëshiron t’ju bëjë të përjetoni emocione të vërteta, reale dhe jo imagjinative si zakonisht.

Luani-Venusi është neutral dhe ky nuk është një element dobësie. Çiftet e forta ecin përpara por çështjet ekonomike duhet të zgjidhen. Rritni pasionin. puna sjell shumë stres.

Virgjëresha-Afërdita është në shenjën tuaj dhe sjell rimëkëmbjen emocionale së bashku me një Jupiter të favorshëm. Saturni, megjithatë, është ende i kundërt dhe shpesh çon në ndryshimin e kursit dhe ri-analizimin e marrëdhënieve.

Peshorja-Yjet janë me ju dhe nëntori do të premtojë më shumë me Venusin që do të vijë në shenjën tuaj. Javët e para të tetorit ishin të rënda, tani energjia është kthyer. Kushdo që ka një konflikt duhet ta zgjidhë atë.

Akrepi-Pas datës 23 të muajit do të keni ndjesinë se të gjitha vendimet që morët ishin të duhurat. Moment i vogël stresi në dashuri. Nëse keni probleme në çift, pastroni çdo çështje të lirshme.

Shigjetari-Ju jeni plot energji, energji. Shpresoj që të keni njerëz rreth jush që ju frymëzojnë. Bëni kërkesa të drejtpërdrejta për punën sepse është koha e duhur për ta bërë atë.

Bricjapi-Është një qiell me zgjedhje të shkëlqyera dhe gjithçka është në favorin tuaj. Tani mund të lëvizni lirshëm. Ju mund të vini në dyshim gjithçka. Problemi i vetëm është se nuk ndiheni të mbështetur siç duhet. Dashuri të reja, të mundshme.

Ujori-Marsi dhe Jupiteri disonant sjellin tension të fortë të brendshëm. Mundohuni të strehoheni tek i dashuri juaj.

Peshqit-Nuk është e lehtë të menaxhoni dashurinë, punën dhe familjen të gjitha së bashku, por java e fundit e muajit do të sjellë sukses dhe lajme. Kujdes me shpenzimet. Lajmet dhe ndoshta edhe marrëveshjet, kontratat, më në fund i hyjmë punës pas një periudhe eksperimentimi.

Të ngjashme