Kryefjala Logo

Astrologu Paolo Fox dhe parashikimet e yjeve për ditën e sotme

4 Gusht, 2022 | 12:56 pm

Dashi-Kjo ditë sjell disa diskutime në jetën tuaj në çift, por mos u shqetësoni sepse gjithçka do të jetë mirë
Në punë keni një mënyrë për të kuptuar nëse ka nevojë të ndryshoni diçka apo gjithçka po shkon mirë.

Demi-Sot keni hënën kundër ndaj kini kujdes nga disa ndryshime të papritura të humorit.
Jeni të lodhur dhe kjo ndikon si në jetën tuaj personale ashtu edhe në atë profesionale.

Binjakët-Përpiquni t’i largoni gjërat nga shpina dhe jo vetëm të kompensoni punën, kushtojini edhe pak më shumë kohë dashurisë.
Vëmendje financave sepse ndoshta keni shpenzuar paksa shumë kohët e fundit.

Gaforrja-Të dashuruar me Venusin në shenjë, do të mund të shprehni të gjithë sensualitetin tuaj.
Në punë diçka ka ngecur por mos u kapni nga krizat ekzistenciale sepse gjithsesi gjithçka po shkon mirë.

Luani-Kjo periudhë është shumë interesante për ndjenjat.
Do mund të riktheheni për të jetuar pasionin në çift dhe në punë do arrini të kapni qëllimin.

Virgjëresha-Mërkuri hyn në shenjën tuaj dhe ju shtyn të komunikoni më mirë me partnerin.
Prisni emocione të forta në këtë ditë!

Peshorja-Kjo periudhë është ideale për ndjenjat dhe do të mund ta bëni atë hap përpara në marrëdhënien tuaj.
Në punë kolegët po ju bëjnë më nervoz se zakonisht.

Akrepi-Po përjetoni një kohë shumë të bukur për dashurinë ndaj shijoheni sa mundeni.Në punë ndiheni pak të lodhur.

Shigjetari-Nëse jeni në çift prej disa kohësh mund të filloni të mendoni për një bashkëjetesë apo martesë. Në punë do të bëni takime për të ardhmen tuaj profesionale.

Bricjapi-Përpiquni të gërmoni pak më shumë hapësirë ​​për ndjenjat sepse keni humbur pak kohë pas punës dhe njerëzve të gabuar.
Kujdesuni më shumë për veten dhe jepini vetes pak relaksim për të gjetur qendrën tuaj.

Ujori-Ka pak nervozizëm në ajër dhe gjithashtu lodhje.
Kujdes mos bëni shumë debate dhe tregoni pak durim në punë.

Peshqit-Një fazë e re e jetës suaj do të fillojë e cila ju jep stabilitet dhe qetësi të madhe.
Në punë është koha të bëni kërkesa dhe të mbyllni marrëveshje.

Të ngjashme