Kryefjala Logo

Astrologu Italian Paolo Fox sjell parashikimin e yjeve

2 vite më parë

Dashi-Planetet ju japin hapësirë dëshirave tuaja gjatë kësaj dite ndaj përfitoni sa mundni.
Puna dhe dashuria ecin në rrugën e duhur.

Demi-Do keni disa tensione në familje por yjet ju favorizojnë të rigjeni ekuilibrin e munguar dhe të rifitoni besimin e tyre.

Binjakët-Shumë dilema në dashuri por nëse dilni sonte do harroni gjithçka.
Vini punën në vijë dhe sa larg doni të shkoni.

Gaforrja-Ditë me diell emocionalisht fal Hënës .Gjithsesi mbrohuni nga disa njerëz që gjykojnë mënyrën si ke zgjedhur të jetosh.

Luani-Më në fund hyni në një periudhë të qetë dashurie që me karakterin tuaj nuk e dimë sa do zgjasë.
Në punë keni përfitime ekonomike.

Virgjëresha-Gjatë kësaj dite do të ndjeni nevojën për të gjetur zgjidhjen e një problemi që ju shkakton dhimbje koke. Por dashuria ju qetëson dhe ju jep rehati.

Peshorja-Në punë një ditë plot suksese të munguara por gjithsesi bëni kujdes me paratë dhe përkushtihuni këtë fundjavë në familjen tuaj.

Akrepi-Lini pas krahëve stresin që keni kaluar dhe vazhdoni përpara me planet tuaja.Askush më mirë se ju nuk e di çfarë është më e mira për ju.

Shigjetari-Jepini fund dilemave në dashuri.Ndodheni prej kohësh në këto debate dhe duket sikur u mësove e nuk bëni dot pa to.

Bricjapi-Vendosi vetes synjme dhe do shikosh si do i arrish të gjitha një për një.
Dashuria do një shtysë që të mos fiket zjarri.

Ujori-Një investim i bërë në të shkuarën do ju japë frytet aq të dëshiruara këtë periudhë.Tani ju mbetet vetëm të shijoni relaksin me partnerin.

Peshqit-Në punë do bini në sy të shefit për punën tuaj të mirë.
Nëse shikoni nga këndvështrimi i partnerit do kuptoni shumë gjëra nga lidhja juaj.

Të ngjashme