Kryefjala Logo

Astrologjia yjore për ditën e martë nga Paolo Fox

16 Gusht, 2022 | 12:27 pm

Dashi-Përpiquni të guxoni pak më shumë në dashuri por edhe në punë pa u frikësuar dhe gjithashtu prisni disa surpriza të këndshme.

Demi-Ka lajme të mira nga pikëpamja profesionale ndaj këto ditë, jepini vetes pak pushim dhe bëni vetëm atë që ju pëlqen të bëni.

Binjakët-Ka ardhur koha për të filluar një ndryshim.
Në dashuri gjithmonë mendoni se keni të drejtë, por duhet të dëgjoni më shumë të tjerët.

Gaforrja -Sot dita është paksa e komplikuar, veçanërisht nëse keni festuar dje.
Në punë është më mirë të kaloni një ditë relaksuese dhe mos u mposhtni nga mendimet.

Luani-Ju jeni gjithmonë shumë të vendosur dhe është ky aspekt i karakterit tuaj që ju ndihmon gjithmonë.
Në punë përpiquni të pushoni të paktën një ditë.

Virgjëresha-Lëre veten të lirë në dashuri dhe do të shohësh që emocionet nuk do të mungojnë.
Në punë ka shumë gjëra për të bërë por pak nga pak do bëni gjithçka.

Peshorja-Jeni gjithmonë shumë të qetë në punë dhe kjo karakteristikë po ju çon atje ku keni dashur të shkoni. Vazhdoni me këtë ritëm.

Aktepi- Ka disa probleme për të përballuar sot në dashuri, sidomos nëse nuk i keni idetë plotësisht të qarta.
Në punë duhet të përpiqeni të kuptoni se çfarë dëshironi.

Shigjetari-Gjërat janë gati për të filluar si në dashuri ashtu edhe në punë, por, për momentin, ju jeni me pushime dhe thjesht dëshironi të relaksoheni.

Bricjapi-Në dashuri së shpejti do të mund të gjeni pak fat por gjithçka varet nga ju. Në punë gjërat do ecin sërish mirë kështu që mos u dorëzoni tani.

Ujori-Shijojeni këtë ditë pa frikën nga paranoja.
Në punë gjithçka është nën kontroll ndaj vazhdoni kështu.

Peshqit-Mos lejoni që të tjerët t’ju thonë se çfarë mund ose nuk mund të bëni.
Në punë i keni të gjitha mundësitë për t’i kaluar pengesat që ju dalin.

Të ngjashme