Asnjë fjalë nuk i shkon kot astrologut tonë Paolo Fox!

9 muaj më parë

Dashi

Sot është një ditë shumë interesante për dashurinë. Nuk përjashtohen idetë e shkëlqyera në punë që do të jenë një promovim për punonjësit.

Demi

Është një ditë shumë pozitive për ndjenjat që ju fton të jeni të dashur. Do të keni pak tension në punë nëse keni nisur një punë të re.

Binjakët

 Dita e sotme do të ndiheni melankolik, nëse prej disa kohësh jetoni në një marrëdhënie konfliktuale. Në punë, bëni mirë të bëni zgjedhjet tuaja të ardhshme.

Gaforrja

Kujdes në dashuri, mund të keni një diskutim të vogël. Për sa i përket punës, nuk do të mungojnë sukseset për ata që përveshin mëngët.

Luani

Flisni me qetësi, në dashuri, sot dhe nesër Hëna është në favorin tuaj. Në punë ndiheni të lodhur dhe për shkak të kësaj mund të lindin debatet.

Virgjeresha

Edhe nëse ndiheni ende të shqetësuar, nuk do ta shfaqni. Në punë situata ndahet në gjysmë: periudha është stimuluese për ata që kërkojnë risinë, ata që punojnë me përqindje nuk janë të lumtur.

Peshorja

Dita është pozitive në dashuri. Në punë sot është një periudhë e mirë për të bërë projekte të reja.

Akrepi

 Në dashuri sot është dita e duhur për të diskutuar me dikë. Në punë qëndroni larg debateve dhe bëni kujdes.

Shigjetari: Kujdes në dashuri, nëse diçka nuk funksionon është më mirë të flisni për këtë gjë. Në punë situata është shqetësuese. Nëse keni biznesin tuaj, duhet të merrni një vendim të vështirë.

Bricjapi:

Sot mund të filloni një histori  me dikë që pëlqeni. Kujdes nga puna, mund të debatoni për gjëra të vogla.

Ujori

Këtë fundjavë yjet janë në shenjën tuaj. Në punë ka një atmosferë ndryshimi: dëshironi të mbyllni atë një cështje nuk ju intereson më.

Peshqit

Kjo është me të vërtetë një ditë e shkëlqyer për ndjenjat, aq sa mund të harroni të kaluarën. Në punë, përkushtojuni gjërave të reja.

Të ngjashme