Kryefjala Logo

Askush nuk ju njeh më mirë se astrologu Paolo Fox

28 Qershor, 2022 | 11:48 am

Dashi-Sot jeni plot energji ndaj shfrytëzojeni sa më shumë këtë ditë si në punë ashtu edhe në dashuri. Dhe nëse ka dikush që ju pëlqen, dilini përpara.

Demi-Yjet ju bëjnë pak të zhytur në mendime sot. Vëmendje në punë sepse jeni në kufirin e forcës tuaj ndaj mos u kapni nga negativiteti dhe gjithashtu jepni hapësirë ​​njerëzve që në dukje duken shumë të ndryshëm nga ju.

Binjakët-Kjo është koha juaj për të shkëlqyer. Në dashuri mund t’u jepni hapësirë ​​të gjitha emocioneve tuaja pa menduar për të kaluarën dhe në punë, një kohë e shkëlqyer për kreativitet.

Gaforrja-Kjo ditë duket se do të ecë paksa ngadalë, por me pak durim do të arrini të bëni gjithçka si në punë ashtu edhe në dashuri ku mund të gjeni pak nga intimiteti i humbur me partnerin.

Luani-Jeni të zgjedhur nga natyra dhe kjo dhuratë e juaja do të shpërblehet si në punë ashtu edhe në dashuri. Por mos harroni të merrni pak kohë për veten tuaj.

Virgjëresha-Kjo ditë është e bukur nga pikëpamja profesionale. Vijnë projekte të reja dhe gjithashtu bashkëpunime të reja.

Peshorja -Sot nëse ka një gjë që nuk ju mungon është energjia. Përfitoni nga ky moment për të bërë gjithçka që keni shtyrë.

Akrepi-Dita e sotme është pak e përmbajtur, por mos e fashoni kokën përpara se ta thyeni. Në dashuri ka pak tension por nga nesër do jetë më mirë.

Shigjetari-Kjo ditë është shumë e bukur për dashurinë. Nëse ju pëlqen dikush bëjeni hapin e parë.Shpërblime të papritura do të vijnë në punë.

Bricjapi-Sot ndiheni mirë psikologjikisht dhe fizikisht. Përfitoni nga kjo gjendje shpirtërore dhe në dashuri tregohuni më të arsyeshëm sesa emocional.

Ujori-Sot mund t’i jepni hapësirë ​​shpirtit tuaj krijues. Kjo është një kohë interesante për të thënë fjalën tuaj, por edhe për të takuar njerëz të rinj.

Peshqit-Puna ka filluar të ecë më mirë se në të kaluarën edhe nëse nuk jeni ende të kënaqur me rezultatet. Në dashuri duhet të marrësh një vendim dhe të mos rrish me një këmbë në dy këpucë.

Të ngjashme