Kryefjala Logo

Askush nuk i sjell yjet më pranë se astrologu Paolo Fox

10 Nëntor, 2022 | 10:41 am

Dashi-Në dashuri duhet të përpiqeni të kuptoni se çfarë dëshironi me të vërtetë dhe në punë mund të merrni shumë ndihmë nga një koleg.

Demi-Bëni kujdes në dashuri të hidhni gjithçka për një ndjenjë për të cilën nuk jeni ende të sigurt.
Diçka nuk po funksionon në punë, sidomos në anën financiare

Binjakët-Mos e derdhni të gjithë stresin mbi partnerin tuaj sepse mund të lindin grindje të panevojshme.
Në punë kushtojini vëmendje disa episodeve.

Gaforrja -Në dashuri mund të jeni shumë nervoz, por përpiquni të gjeni pak qetësi. Në punë ka një vonesë, por asgjë shumë serioze.

Luani-Mund të ketë disa probleme për t’u përballur në dashuri, por nga gjysma e muajit do të jetë më mirë.
Në punë bëhuni mendjemprehtë.

Virgjëresha-Në dashuri nuk po shkon shumë mirë gjë që ju bën të zhytur në mendime.
Në punë situata është më e mirë dhe mund të merrni një përgjigje pozitive për një kërkesë.

Peshorja-Ky qiell duket shumë interesant për dashurinë që më në fund mund të jetohet mirë. Në punë ka një lajm rrugës.

Aktepi-Në dashuri jeni gjithmonë të tërhequr nga njerëz misterioz dhe madje paksa të pakapshëm, por më mirë të fokusoheni tek dikush më i qartë dhe më i qëndrueshëm.
Ka disa ndryshime që po ju vijnë në punë

Shigjetari-Yjet sot favorizojnë dashurinë dhe çiftet e dashuruara.
Në punë ka një lodhje të madhe por shtrëngoni dhëmbët se fundjava është afër.

Bricjapi-Nëse jeni ende beqar, përpiquni të mos qëndroni shumë vetëm dhe të hidheni më shumë.
Në punë ka mundësi të mëdha për t’u kapur në fluturim.

Ujori-Në dashuri duhet të merrni një vendim të rëndësishëm dhe të ndiqni instinktet tuaja.
Në punë jeni pak konfuz,përpiquni të kuptoni se çfarë dëshironi.

Peshqit-Në dashuri mund të keni ndonjë grindje të vogël me partnerin tuaj për një ish.
Në punë jeni gjithmonë shumë serioz dhe bujarë, por përpiquni të mos bëni më shumë sesa kërkohet.

Të ngjashme