Kryefjala Logo

Aroma e shijshme por e çuditshme që i ndez djemtë si një motorr

23 Nëntor, 2022 | 1:33 pm

Përpara se të dilni me shpresën për të takuar dikë, ndoshta bëni disa gjëra për të rritur apelin tuaj intim në përpjekje për të mësuar se si ta aktivizoni atë.
Por a po bëni zgjedhjen e duhur nëse qëllimi juaj është të zgjidhni aromën më joshëse që do të tërheqë meshkujt?

Ka shumë aroma që konsiderohen “joshëse”.
Kur bëhet fjalë për meshkujt ata janë të gjithë të bindur se llaku i tyre menjëherë do t’i bëjë gratë të magnetizohen ndaj tyre.

Ne të gjithë e dimë se gratë nuk shndërrohen në kafshë të tërbuara për shkak të një arome, njësoj si burrat, por nuk ndihmon që njerëzit të kthejnë kokën.
Por cila aromë fiton mbi çdo aromë?

Rezulton se byreku me kungull është një afrodiziak!
Ne e nuhasim atë rreth kësaj periudhe të vitit, por mund të jetë përgjegjëse për rritjen e apelit tuaj intim.

Nëse jeni një grua që kërkon të ketë fat me një mashkull, duhet të keni erë si byreku me kungull.
Autori Alan Hirsch mori 31 burra të nuhasin 46 aroma të ndryshme dhe më pas mati rritjen e tyre në rrjedhën e penisit.
Byreku me kungull ishte fitues duke rritur qarkullimin e gjakut me 40%.

Dr. Hirsch më vonë përdori 30 gra pjesëmarrëse dhe i la të nuhasin aroma të ndryshme, më pas mati rrjedhjen e tyre vaginale të gjakut.
Ajo fitoi për shkak të një rritje prej 13 për qind në rrjedhën e gjakut.

Pra, adhurues të kungujve, duket se mund ta zgjeroni në mënyrë të arsyeshme obsesionin tuaj gjatë gjithë vitit dhe të përdorni një afrodiziak byreku me kungull për të siguruar rrjedhjen e gjakut.
Por po vijnë Krishtlindjet dhe Viti i Ri dhe duket se do t’ju duhet të gjeni një aromë të re. Ndoshta borë e freskët apo çokollatë e ngrohtë?

Të ngjashme