Kryefjala Logo

Akoma nuk keni bërë dhuratat e fundvitit?

11 muaj më parë

Në vrullin e lifestyle, punëve profesionale apo dhe personale për të mbaruar, procesi i blerjes së dhuratave nuk duhet të jetë stresues, ndaj gjatë festave
duhet të tregohemi praktik dhe të kënaqim veten dhe të dashurit tanë në çdo formë.

Sigurisht, pjesa më e bukur e çdo dhurate është mendimi, por a ka më mirë se te dhurosh përkujdesje!?

Dhe ka një destinacion ku mund të plotësoni çdo dëshirë të familjes apo dhe të miqve tuaj.

Në rrjetin e farmacive Ditë e Natë dhe ditenate.al do të gjeni çdo gjë që lidhet me kujdesin vetjak duke nisur nga lëkura e fytyrës, trupit dhe kujdesi për flokët.

Dhe qershia mbi tortë dhuratat tuaja janë me Super Ulje!
Zgjidhni mes brandeve si LA ROCHE POSAY, GIL CAGNÉ, BM GLYCOLIC, RILASTIL, AVENE, VICHY, CETAPHIL, MUSTELA e plot të tjerë duke filluar nga 25-50% Ulje.

Dhurata juaj këtë fundvit karakrerizohet nga dashuri, përkujdesje dhe kënaqësi.
2023 ardhsh i mbarë!

Të ngjashme