Kryefjala Logo

Akoma nuk e ke lexuar Paolo Fox?

2 vite më parë

Dashi-Në dashuri do kërkoni të merrni më shumë përgjegjësi dhe kështu mund të vijnë dashuri të reja.Ndërkohë përfundoni projektet që keni nisur në punë.

Demi-Në dashuri duket moment i përshtatshëm për të hedhur hapa.Merrni kohën që ju duhet në punë sepse duke nxituar nuk do mbesni vend numëro.

Binjakët-Dashuria do energji pozitive dhe të krijoni momente romantike.Në punë ju duket sikur nuk po shpërbleheni por gjithçka në kohën e vet.

Gaforrja-Gjithçka keni ëndërruar për dashurinë më në fund po realizohet por kujdes,është në dorën tuaj.
Në punë mbështetuni vetëm tek vetja.

Luani-Dashuria has momente të vështira ndaj merri gjërat me qetësi.
Puna nuk është në ditët e saj më të mira ndaj këshillohuni me shefin se nuk është turp të kërkosh ndihmë .

Virgjëresha -Shijoni momentin në dashuri pa bërë plane afatgjata,e nesërmja nuk i premtohet askujt.
Kjo gjë po ju huton edhe nga puna dhe nuk duhet ta lejoni tê ndodhë.

Peshorja-Dashuria do përqëndrim por vetëm aty ku ja vlen të investoni.
Puna ka probleme por janë aq të vogla sa nuk ia vlen të nervozoheni.

Akrepi-Kohe delikate në dashuri,mos prisni ndonjë mrekulli.
E mira është se do të shpërbleheni në punë me vlerë monetare

Shigjetari-Lutja juaj më e madhe në dashuri më në fund do të plotësohet.
Impenjohuni me gjëra të reja në punë.

Bricjapi-Keni shans në dashuri ndaj përfitoni për ti kërkuar partnerit diçka që keni dashur prej kohësh.
Puna kërkon pozitivitet dhe pak fjalë.

Ujori-Ndaloni debatet sepse në fund jeni ju ata që do lëndohen.
Nga puna e tepruar që keni bërë do merrni më në fund meritat nga eprorët tuaj.

Peshqit-Jeta sentimentale ju surprizon me lajme që do t’ju habisin.
Nëse në punë keni mangësira,kini besim tek kolegët sepse mund t’ju ndihmojnë .

Të ngjashme