A ndiqen ende ne Instagram Adrola Dushi dhe Fifi pas lidhjes se bere publike me ish-in e modeles?

9 muaj më parë

Prej pak kohesh tashme kengetarja Fifi beri publike lidhjen e saj te re me Adis Patushin qe ne boten e showbizz-it njihet si ish-bashkeshorti i modeles Adrola Dushi.

Dedikimet nuk mungojne ne faqet e Instagramit nga te dyja palet dhe me profile publike mund ti shikoje kushdo.

Dime se vajzat ndiqnin njera tjetren ne Instagram qe para se kjo lidhje te ndodhte dhe u beme kurioz te shikonim nese jane ende..

Po!Ato ende ndiqen ne Instagram dhe kjo tregon se nuk ka asnje meri mes tyre,se Adrola dhe Adisi jane e shkuar dhe nuk ka arsye per drama.

 

Të ngjashme