Kryefjala Logo

8 dhjetor 2023:Parashikimet e Paolo Fox

3 muaj më parë

Dashi-Nuk ju mungon guximi por së fundmi ka nga ata që kanë vuajtur shumë lodhje duke bërë shumë. Sot nuk duhet të shqetësohemi shumë. Nga janari në çdo rast do të ketë një rikuperim të mirë.

Demi-Sot do të keni ndjenjën e frenimit shumë pa thënë vërtet atë që mendoni. Distancohuni nga të gjithë personat që ju kanë krijuar probleme në jetë dhe prisni ndonjë konfirmim në punë.

Binjakët-Ditët e fundit ka pasur disa trazira në ajër të shkaktuar kryesisht nga njerëzit përreth jush. Në çështjet ligjore, tregohuni të matur dhe edhe nëse dëshironi zgjidhje të menjëhershme për problemet, mbani mend se Saturni është ende i kundërt. Kërkon durim.

Gaforrja-Horoskopi i sotëm është më i mirë me një Venus të bukur që mund të japë shumë. Ju rikuperoheni si në nivel emocional ashtu edhe në atë praktik me një punë që sjell kënaqësi dhe konfirmim.

Luani-Ju i lini mënjanë ndjenjat sepse koka juaj është shumë e zënë në punë ku jo gjithçka do të funksionojë si më së miri fillimisht, por kini besim. Mos u zemëroni nëse nuk merrni përgjigje menjëherë.

Virgjëresha-Hëna dhe Afërdita janë në një aspekt interesant, ndaj nëse është dikush që ju pëlqen, organizoni një takim. Nëse ka pasur probleme në lidhje me punën, tani më në fund po filloni të shihni dritën.

Peshorja-Harroje të shkuarën sepse këto ditë mund të japin shumë dhe të lejojnë një rilindje të bukur për të gjithë ata që së fundmi kanë përjetuar një krizë. Vetëm kushtojini vëmendje formës fizike.

Akrepi-Ky është një qiell që sjell intuitë të bukura. Kujdes nga një rënie e vogël fizike, por nga sot deri të dielën horoskopi është në anën tuaj ndaj përfshihuni dhe mos u mbyllni.

Shigjetari-Me diellin që vazhdon të kalojë nëpër shenjën tuaj, do të jeni në gjendje të çliroheni nga një barrë. Çdo gjë që bëni tani do të ketë rezultate në pjesën e dytë të muajit dhe gjithashtu është koha e duhur për të bërë plane dashurie.

Bricjapi-Shenja juaj është vërtet e puthur nga yjet në këtë periudhë ndaj përfitoni nga ky moment i favorshëm për të bërë plane dhe mos e lini jashtë dashurinë. Kjo fundjavë risjell ndjenjat.

Unori-Kushtojini vëmendje këtyre ditëve paksa të veçanta dhe pak nervoze. Lodhja e grumbulluar në punë mund të kalojë në dashuri dhe të krijojë debate të vogla. Dhjetori do të jetë një terren testimi për çiftet.

Peshqit-Kjo është një periudhë rikuperimi me dy ditë që vijnë gati për të dhënë emocione të veçanta. Peshqit e lindur kanë aftësinë të ndjejnë gjërat përpara se të mbërrijnë. Nëse ka një projekt për të përcaktuar dhe identifikuar, intuita e madhe që keni mund t’ju japë diçka më shumë. Dhe gjithashtu zgjohet dashuria.

Të ngjashme