Kryefjala Logo

Vrasja në Prishtinë, 33 vjeçarja ishte bashkëshortja e ish këshilltarit të Behgjet Pacollit

30 Nëntor, 2023 | 10:16 am

Liridona Murseli 33 vjec, u vra me armë zjarri në rrugën “Dalip Alshiqi” mbrëmjen e djeshme në Kosovë.

Viktima ishte në makinë së bashku me dy fëmijët dhe bashkëshortin, Naim Murseli, ky i fundit ish-këshilltar i Behgjet Pacollit.

Mediat në Kosovë shkruajnë se nga dyshimet e para bëhet fjalë për një rast grabitjeje. Dyshohet se krimi ndodhi në kohën kur Naim Murseli bashkë me gruan dhe dy fëmijët ndodheshin në makinë kur dy grabitës i zunë pritë me automjetin e tyre.

Të ngjashme