Thellohet skandali pas vrasjes se Carolines, piloti kishte marredhenie me nje transgjinore

2 vite më parë

Babis Anagnostopoulos, vrau në mënyrë mizore bashkëshorten e tij 20-vjeçare, Caroline, në sy të foshnjes 11-muajshe, dhe më pas fshehu krimin.

Të tjera hetime janë zbardhur nga vrasja e Caroline Crouch nga bashkëshorti i saj, i cili prej 1 muaji u shtir se në banesën e tyre kishte ndodhur një grabitje.

Se fundmi mediat greke shkruajnë se piloti grek, kishte marrëdhënie seksuale me një të njohur transgjinor në sheshin Syggrou.

Sipas tyre, këto kontakte nuk u ndërprenë as pas njohjes së pilotit me gruan.

“Emanuela”, transeksualja e njohur pohon se marrëdhëniet e saj me pilotin vrasës ishte e dhunshme, pasi Anagnostopulos pëlqente të përdorte pranga. Madje shtoi se kishin shpërndarë me njëri-tjetrin edhe foto intime.

“Kur e pashë në TV, u ngriva”, tha ajo për median greke.

Të ngjashme