Kryefjala Logo

Prokuroria pranon rivarrosjen e Liridonës në fshatin e lindjes

3 Dhjetor, 2023 | 5:30 pm

Menjëherë pasi zbardhjes së ngjarjes së rëndë, ku mbeti e vrarë 30-vjeçarja, Liridona Murseli, me porosi të bashkëshortit të saj, Naim Murseli, familja e Liridonës kërkoi zhvarrosjen e trupit dhe rivarrosjen e saj në fshatin e prindërve. Sipas mediave të Kosovës, kjo kërkesë  e familjes Ademaj është pranuar.

Rivarrimi i të ndjerës, do të bëhet me 4 dhjetor 2023, në varrezat e fshatit  Rracaj bë orën 14:00.

”Njoftim mortor nga familja Ademaj. Familja Ademaj njofton miq,shokë e dashamir se rivarrimi i vajzes tonë Liridona Ademaj e vrarë me daten 29.11.2023 behet neser me datë 4 dhjetor 2023 me varrezat e fshatit Rracaj ne ora 14:00”, shkruhet në njoftim.

 

5CA8DA03 5BF0 4B89 9D0D 9CABB7421CCD

Të ngjashme