Kryefjala Logo

Presidenti Meta flet per here te pare pas deklaratave te Fatos Nanos: Zero ngjarje, zero akuza!

6 Shkurt, 2021 | 3:03 pm

Presidenti Ilir Meta ka reaguar për herë të parë pas deklaratave të bëra nga ish-kryeministri Fatos Nano. Ky i fundit në një intervistë sulmoi presidentin Meta. Kreu i Shtetit nga Shkodra tha se nuk kishte asnjë koment për akuzat e Nanos.

Nuk kam koment për zero ngjarje. Nuk kam asnjë koment dhe një herë tjetër për zero ngjarje, për zero akuza, për zero zeron”, tha Presidenti Meta.

Koha Jone

Të ngjashme