“Shkërmoqet” PS, largohet një tjetër emër i bujshëm

Një tjetër deputet i Partisë Socialiste nuk do të jetë më në garën për t’u rizgjedhur.

Musa Ulqini, i cili u zgjodh deputet në vitin 2017 në zonën e Belshit.

Më parë nga PS janë larguar ose nuk kanë pranuar të kandidojnë, Alfred Peza, Vasilika Hysi, Besnik Baraj dhe Eglantina Gjermeni.

Previous articleNga Flutura Açka te Agron Gjekmarkaj, emrat surprizë në listat e PD-së
Next articleVlorë/ Ikin nga listat e PS-së Fatmir Velaj, Vilma Bello, Andrea Marto dhe Edmond Leka