Për herë të parë në këtë fushatë Edi Rama artikulon qartë frikën nga LSI-ja. Video ku ai ka frikë nga golat e partisë së drejtuar nga Monika Kryemadhi

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar ditën e sotme një takim me kandidatët për deputet që janë në listat e PS-së.

Edhe një herë tjetër, por tashmë haptazi, Rama ka artikuluar qartë frikën që ka nga LSI.

Rama: Dhe në mbrojtje ata që duhet të ruajnë skuadrën mbrapa nga golat, okside, nga golat e parregullt sidomos, sidomos të LSi-së.

Skuadra e LSI është më e fuqishme se kurrë dhe pritet që të ketë rritje nga hera e kaluar në këto zgjedhje.

Previous article(Ekskluzive) E PAPRITUR! Perputhen ne krize, Atdheu largohet nga emisioni!
Next articleArrestohet 26 vjeçari ne Kolonje, perdhunonte dhe drogonte te miturit