Kryemadhi tallet keq me Ramen e krahason me çingijet e Nuri Beut

Shfaqja e një ditë me parë e kreut të qeverisë Edi Ramës duke sulmuar me fyerje dhe etiketime jo normale kundërshtarët politikë ka sjellë reagime në të shumta në opinionin publik.

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi e cilësoi shfaqjen e kryeministrit, të ngjashme me atë të personazhit grotesk Nuri Beu, në filmin “Koncert në vitin 1936”.

Në rrjetet sociale, krahasimi i Kryemadhit është shoqëruar dhe me pamjet e njohur atë Nuri Beut që kërkonte të prishte koncertin me muzikë otomane, dajre dhe çingije që tundin belin.

Previous articleA janë të sigurta vaksinat e AstraZeneca që vijnë nesër në Shqipëri? Danimarka i pezulloi
Next articleDalin pamjet/ Sekondë pas sekonde, si u vra Klodian Rasha. Rruga kishte ndriçim