Dritan Leli refuzon ftesën e Ramës për të qenë kandidat për deputet

Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli ka refuzuar ftesën e kryeministrit Edi Rama për të qenë kandidat për deputet në zgjedhje.

Burime përZoom.al bëjnë me dije se Leli ka refuzuar të jetë pjesë e listës së kandidatëve për deputet.

Leli mësohet se nuk dëshiron që të largohet nga drejtimi i Bashkisë Vlorë.

Previous articleVlorë/ Ikin nga listat e PS-së Fatmir Velaj, Vilma Bello, Andrea Marto dhe Edmond Leka
Next articleINVESTIGIMI për Tom Doshin, Australia i ka hequr vizën deputetit