Basha apo Shehaj? Stresi befason me kandidaturën që mbështet

2 vite më parë

Reperi i njohur, Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit, si Stressi, ka mbështetur publikisht kandidaturën e Agron Shehajt, për kryetarin e ri të Partisı Demokratike, në zgjedhjet e 13 qershorit.

Mbështetës i demokratëve, për më tepër që babai i tij, Sali Lushaj, ka qenë ish-truprojë e Sali Berishës, ai ka preferuar Shehajn, në garën përballë tre kandidatëve të tjerë: Lulzim Basha, Fatbardh Kadilli dhe Edith Harxhi

Reperi ka komentuar: “Të priftë e mbara”, duke lënë të kuptohet se në këtë garë mbështet Shehajn.

Të ngjashme