Zjarr në pallat në zonën e freskut:Spo gjej nënën,më është bllokuar brenda

Vijon makthi për banorët e pallatit të përfshirë në flakë në zonën e Freskut në Tiranë.

Një vajzë nuk po gjen dot nënën e saj dhe thotë se ka mbetur e bllokuar brenda në pallat.

“Më është bllokuar nëna brenda”, tha ajo. Bashkë me nënën e saj në pallat ka ende banorë që s’janë evakuar.

Shpërthimi i një bombole gazi është bërë shkak që kati i dytë i pallatit në rrugën “Fadil Deliu” të përfshihet në flakë. Sipas raportimeve disa prej banorëve janë evakuuar, ndërsa po punohet për të nxjerrë edhe të tjerët që janë brenda.

Previous articleDaniela shpërthen ndaj konkurrentit të Love Story: “Je mendjecekët! Trego respekt!”
Next articleMeridian Ramçaj ne Big Brother VIP?