Kryefjala Logo

Zbulohet arsyeja e hedhjes nga pallati të Kastriot Myftaraj?

1 vit më parë

Mesdrekën e sotme analisti dhe gazetari Kastriot Myftaraj ka humbur jetën pas hedhjes nga kati i katërt i banesës në lagjen “Ali Dem”, në kryeqytet.

Ndonse policia ende nuk ja ka dhënë një sqarim të qartë pas ekspertize, burime për Euronews kanë treguar se rreth një javë më parë ai është diagnostikuar me tumor në kokë e ka qenë në gjendje të rënduar psikologjike.

Ai ka lënë në shtëpi nënën 90 vjeçare, e cila thuhet se ka parë ngjarjen.

Të ngjashme