Zbulohen detaje nga plagosja e 22 vjecarit ne Tirane: Po merresha me telefonin, mbulova koken me duar

Mbremjen e djeshme nje 22 vjecar eshte plagosur tek Komuna e Parisit ne Tirane.

Të tjera detaje dalin në dritë nga plagosja e 22-vjeçarit Reidi Balla. Ngjarja ndodhi rreth orës 22:35, tek lulishtja në rrethrrotullimin e Komunës së Parisit. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se 22-vjeçari gjatë natës iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale për shkak të plagosjes në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në deklarimin paraprak që dha pas ngjarjes, i riu mësohet të këtë thënë: “Po shkoja në shtëpi. Parkova makinën dhe po merresha me celularin kur dikush u afrua dhe me qëlloi. Nuk e pashë se kush ishte sepse mbulova kokën me duar. Nuk e di kush më ka qëlluar”.

Policia po punon me kamerat e sigurisë për të marrë të dhëna që do të çojnë në identifikimin e autorit.
Po ashtu po pyeten rrethi shoqëror dhe familjar i Reidi Ballës për të kuptuar nëse ka pasur konflikte.
Burime nga policia thonë se 22-vjeçari nuk ka precedentë të mëparshëm penal.

Previous articleSkandal ne transmetimin Live te Big Brother VIP. Semi del ne ekran me gjoksin jashte.
Next articleMes Hysenit dhe Alvises nuk jane gjerat sic duken, ja detaji qe i nxorri zbuluar!