Kryefjala Logo

Vritet ne mes te Fierit nje person, ja detajet e ngjarjes!

1 Shkurt, 2021 | 12:55 pm

Policia e Fierit ka dhene nje informacion zyrtar ne lidhje me vrasjen e nje personi sot ne Fier. Behet fjale per Shkelzen Kastratin.

NJOFTIMI I POLICISE

Sot rreth orës 10:30, në vendin e quajtur “Ura e Sheqit”, një shtetas i paidentifikuar, ka vrarë me armë zjarri shtetasin Sh. K., i cili ka qënë në automjetin tip “Benz”.

Autori është larguar nga vendngjarja me një automjet tip “Range Rover”, i cili u gjet nga shërbimet i djegur te vendi i quajtur “Mbikalimi i Baltzës”.

Nga ana e Policisë janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës për të bërë të mundur kapjen e autorit.

Të ngjashme