Vritet ish polici ne Laç, zbulohen detajet!

Laçi është tronditur sot nga një krim i rëndë, ku një person është vrarë me armë zjarri. Ngjarja ndodhi rreth orës 07:23, në afërsi të një banke.

Policia bëri me dije se në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi Xhelal Reçi, rreth 60 vjeç. Shërbimet e Policisë kanë rrethuar zonën, si dhe janë ngritur pika kontrolli, me qëllim kapjen e autorit.

Në ndihmë të Policisë lokale janë nisur grupe të FNSH-së dhe një grup i posaçëm hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve. Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë, ndërsa policia po heton për zbardhjen e plotë të krimit.

Previous articleÇfarë të mendoni sa herë ju ndizet një cigare, që të mos e ndizni cigaren
Next articleVrane ish policin ne mes te Lacit, 1 vit me pare i kishin bere atentat djalit te tij