Video/ Të rinjtë shkelin orarin e karantinës, konfliktohen dhunshëm me policinë në Durrës

2 vite më parë

Një konflikt i dhunshëm është rregjistruar pas mesantës së djeshme në Durrës, teksa disa të rinj janë ndaluar nga policia për shkak se kishin shkelur orarin e ndalim qarkullimit.

Pas debateve të rinjtë dhe efektivët janë konfliktuar duke përdorur shkelma dhe grushta. Mësohet se të rinjtë janë banorë të lagjes ndërkohë që janë arrestuar disa prej tyre.

Policia e Durrësit nuk ka nxjerrë një njoftim zyrëtar për ngjarjen. Report Tv ka siguruar pamjet e përplasjes fizike midis personave të ndaluar dhe efektivëve.

Të ngjashme