VIDEO/ Rrahje barbare në mes të Tiranës, 4 të rinj dhunojne një person

Disa dite me pare eshte rregjistruar nje sherr i rende ku 4 te rinj godasin nje qytetar per arsye te nje konflikti te meparshem. Ne ndihme te qytetari te dhunuar vjen nje shok i tij i cili perfundon duke u rrahur.

Dosja.al ka publikuar videon duke njoftuar se dhunuesit kane marre nje vendim aspak te merituat nga Gjykata ku jane lene te lire.

Ngjarja mesohet te kete ndodhur ne zonen e quajtur “Pallatet e Delijorgjit” ne kryeqytet teksa shihet qe perdoren shkopa bejzbolli dhe grushte.

Previous articleKëngëtarja shqiptare bëhet nostalgjike poston foto nga fëmijëria. E gjeni dot se kush është?
Next articleSMS-të po ju shpërqëndrojnë.Mësoni kur duhet përdorur telefoni