Vellai i politikanes shqiptare kurorezon dashurine me nje burre ne Kanada

4 muaj më parë

Martesa e se njejtes gjini eshte debat shume i ndjeshem akoma ne shqiperi edhe pse duhet thene se kemi halle te tjera plot per tu merakosur.

Mes njerezve qe ndahen ne pro dhe kunder,fatmirsisht ka edhe personalitete te njohura qe i bashkohen kauzes se cdokush ka te drejten te dashuroje ke do ne paraden e krenarise sic beri Mimoza Kusari-Lila,figure e njohur e politikes ne vend.

Dalja e saj eshte edhe personale pasi vellai i saj ka kurorezuar dashurine me partnerin e tij ne Kanada.

Ish kryetarja e Gjakoves nuk ka folur ende publikisht per kete gje,por fundja pse duhet ta beje kur eshte jeta personale e nje individi qe zgjodhi ti vere kurore dashurise se tij pa pyetur per mendimin e askujt.

Ylber Kusari eshte martuar me nje burre me origjine Indiane.

Të ngjashme