Vajza dhe bashkeshortja vrasin kryefamiljarin ne Klos, i bejne rezistence policise!

Mbremjen e kaluar në fshatin Gurre e Vogel, në Bashkisë e Klosit, raportohet se vajza dhe bashkeshortja kane vrare kryefamiljarin Ulber Elezi pas nje sherri ne familje

Dyshohet se viktima është goditur në koke, ndërsa ka qenë i dehur.

Sipas fqinjeve, sherri në familje ka nisur që prej orëve të para te mbrëmjes, ndërsa kanë qenë fqinjët që kanë njoftuar policinë.

Basheshortja dhe vajza 21 vjecare i kane bere rezistence policise duke mos hapur deren dhe pasi ata e kane thyer ate jane futur brenda, ku kanë parë bashkëshorten dhe vajzën e viktimës, të cilat kanë thënë se Ylberi po flinte gjume.

Policia ka shoqëruar bashkëshorten dhe vajzën e viktimës për të hedhur me shume dritë mbi ngjarjen.

Previous articleNuk gjendej askund pas aksidentit.18 vjecarja ka nderruar jete
Next articleShkaktoi terror dhe plagosi besimtaret ne xhami, lirohet nga qelia 34 vjecari ne Tirane