U rrëzua aksidentalisht në banesë, ndërron jetë 61-vjeçari në Vlorë

Tragjik ka rezultuar fati i një 61-vjeçari, i cili ka ndërruar jetë aksidentalisht në banesën e tij. Ngjarja ndodhi rreth orës 17:00 në Vlorë.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet Th. P., 61 vjeç, banues në Vlorë, dyshohet se aksidentalisht është rrëzuar në banesë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Previous article“Më jep 7 mijë euro dhe nuk të arrestoj”,lihet në burg agjenti i “Fast Albania”
Next articleI dehuri me motoçikletë përplaset me makinën dhe përfundon në spital