U lidh dhe u dhunua nga grabitesit.Perkeqesohet gjendja shendetesore e biznesmenit,peson hemorragji

1 vit më parë

Raportohet per nje perkeqesim te gjendjes shendetesore te biznesmenit Nazmi Çangu,banesa e te cilit diten e djeshme ra pre e nje grabitjeje ku ai vet u dhunua brutalisht nga hajdutet.

Biznesmeni ka shfaqur probleme shendetesore prej goditjeve ne koke.

Burimet per media bejne me dije se gjate nates Nazmi Çangu ka patur hemorragji dhe jane lajmeruar menjehere mjeket,te cilet aktualisht ndodhen ende ne banese.

Pritet qe biznesmeni te beje nje rezonance per te pare nese ka demtime serioze ne koke dhe te shtrohet ne spital per mjekim me te specializuar.

Policia po punon ende per zbardhjen e ceshtjes.

Të ngjashme