U kap në marrëdhënie intime me të miturën:“Vajza vishte rroba luksoze, mbante “Iphone 12”, lyhej dhe….”

1 vit më parë

Detaje te reja dalin per situaten e rende qe u zbulua me nje tjeter te mitur ne Sarande e cila prostituohej nga nje person dhe u kap ne flagrance duke kryer raport intim me nje polic.

Vajza vetëm 13-vjeç kishte braktisur thuajse plotësisht shkollën, ndërsa jetonte me qira larg familjes që vuan prej kushteve të vështira ekonomike.

Mësohet se të miturën vinin nga Xarra çdo ditë e merrnin në orën 16:00 dhe e sillnin në 22:00. Por, njëherësh nga punonjës të shërbimit social dhe Policisë kanë mbajtur më parë një raport ku shkruhej se vajza vishej me rroba luksoze, mbante “Iphone 12”, bënte “make-up” dhe kishte marrë banesë me qira në Sarandë.

Familjarët e vajzës janë shprehur  se kishin informacion se e mitura  punonte në Ksamil si pastruese.

Të ngjashme