U kap me lende narkotike, gjykata e Elbasanit liron Azem Hajdarin

Gjykata e Elbasanit ka vendosur të lirojë nga qelia djalin e Azem Hajdarit, i cili u kap pak ditë më parë me drogë në makinë.

Ai u kap në makinë, bashkë me Ergis Gjumsi, që drejtonte mjetin, dhe një vajzë, te Rrethrrotullimi i Bradasheshit.

Sipas Ballkanweb gjyqtari Taulant Tafa, ka vendosur të lirojë 23-vjeçarin Azem Hajdari, duke e lënë në masën e sigurisë “detyrim paraqitje”.

Previous articleFotoja qe zgjodhi Turjan Hysko per te uruar Orinda Huten ne 4 vjetorin e marteses do t’u shkrije se qeshuri!
Next articleGjykata e posaçme vendos:Nuk do te rinisin hetimet per Fatmir Mediun per “Gerdecin”