Tragjedi në Librazhd, burri vret gruan me sopatë dhe më pas var veten

2 vite më parë

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në Librazhd pasditen e sotme, ku burri ka vrarë me sopatë bashkëshorten dhe më pas i ka dhënë fund jetës së tij duke u vetëvarë.

Njoftimi i policisë:

Librazhd/ Informacion paraprak

Në fshatin Dragostunjë, Librazhd, në banesë shtetasi Q.B., rreth 56 vjeç, në rrethana ende të paqarta  dyshohet se ka vrarë me mjet të mprehtë ( sopatë) bashkëshorten e tij shtetasen M.B., rreth 53 vjeçe dhe më pas ka varur veten.

Grupi hetimor nën drejtimin  Prokurorisë  ndodhet në vendgjarje dhe po punohet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të  rrethanave të ngjarjes.

Të ngjashme