Tjetër aksident i rëndë automobilistik, ndërron jetë një person

2 vite më parë

Policia ka reaguar zyrtarisht në lidhje me aksidentin me vdekje në Mamurras, ku humbi jetën një 70-vjeçar.

Policia bën me dije se ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e mjetit i cili përplasi për vdekje 70-vjeçarin, Pjetër Përkeqi, i cili po drejtonte një motor.

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 19.01.2021, në orën 19:20, tek kryqëzimi i Mamurrasit, shtetasi P. P., duke drejtuar një motoçikletë është përplasur me një mjet me drejtues shtetasin A. A., e për pasojë drejtuesi i motoçikletës shtetasi P. P., ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit shtetasi A. A., është shoqëruar në ambjentet e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Të ngjashme