Kryefjala Logo

Tirana në Kaos prej trafikut, makinat nuk lëvizin fare

6 Qershor, 2021 | 8:06 pm

Tirana tashmë është e mirënjohur për trafikun e çmendur që e karakterizon. Në zonën e TEG-ut, momentalisht është një katrahurë e vërtetë me makina të cilat kanë ngecur në trafik.

Në një video të mbërritur në redaksinë e Zoom.al shikohen që makinat nuk lëvizin fare dhe vetëm presin, kjo ndoshta ndodh për faktin se qytetarët kanë qenë jashtë Tiranë për fundjavë dhe tashmë po rikthehen në kryeqytet.

Por, nuk mund të mos ketë faji edhe katrahura që është bërë në kryeqytet më ndërtime vend e pa vend dhe rrugët janë shumë të ngushta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zoom.al (@zoom.al)

Të ngjashme