Tërmet i fuqishëm në Greqi, lëkundjet ndjehen edhe në Tiranë. Ja sa ishte magnituda

Një tërmet i fuqishëm ka rënë para pak minutash në Greqi sipas EMSC-së. Lëkundjet e forta janë ndjerë edhe në Shqipëri, Tiranë.

Greqia kohët e fundit është goditur nga disa tërmete, teksa ai para disa minutash raportohet se ka qenë me magnitudë 5.7 i shkallës rihter.

Akoma nuk ka informacion se në çfarë vendi ka rënë dhe nëse ka të lënduar apo dëme materiale.

Previous articleRiniani dhe Sara u puthen ne prapaskene, plas sherri me Atdheun
Next articleSondazhi i “Three Flame”/ Nëse zgjedhjet mbaheshin sot, Tirana do të votonte për opozitën