Tepelenë – bie nga humnera turisti i huaj, po merrte pjesë në turin e sporteve malore, ja gjendja

Një turist i huaj ka rënë në humnerë në Tepelenë teksa merrte pjesë në Turin e Sporteve Malore me motorciklete.

Ne vendngjarje ka shkuar autoambulanca dhe forcat policore, të cilat bënë të mundur shpëtimin e turistit.

Eshtë bërë e mundur transportimi me urgjencë drejt spitalit për te marrë ndihmën mjeksore.

 

Previous articleGjendet një kufomë në fshatin Babicë të Vaqarrit (detajet)
Next articleNano – Berisha, debati që theu rekordin e audiencës në televizionet shqiptare, ja cfarë ndodhi në 31 janar 2002